Menu Region

Nie dojdzie jutro do strajku na śląskiej kolei

Nie dojdzie jutro do strajku na śląskiej kolei

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Aktualności

IAR

Prześlij Drukuj
Według wcześniejszych informacji, związkowcy zamierzali zablokować tory w proteście przeciw redukcji połączeń kolejowych w regionie. Wiceszef "Solidarności" Tomasz Matera wyjaśnił, że nie było żadnej decyzji o strajku i jego terminie.
Dzisiejsze spotkanie wicemarszałka województwa Piotra Spyry z przedstawicielami związkowców było nieoficjalne. Spyra powiedział, że odwołał dzisiejsze oficjalne rozmowy z kolejarzami, po doniesieniach o przygotowywanym na jutro strajku. Wicemarszałek zaznaczył, że zarząd województwa nigdy nie będzie rozmawiał o problemach pod presją strajku.

W najbliższych dniach ma dojść do oficjalnego spotkania pomiędzy zarządem województwa śląskiego a związkowcami w sprawie nowego rozkładu jazdy. Od 1 stycznia ma zniknąć z rozkładu 58 pociągów. Prawie drugie tyle będzie jeździć tylko w dni robocze.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

 

Komentarze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się