Menu Region

Tomasz Strączyński zarażał HIV

Tomasz Strączyński zarażał HIV

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Aktualności

IAR

3Komentarze Prześlij Drukuj
Imię i nazwisko oraz zdjęcie osiemnastolatka, który świadomie mógł zarażać swoich partnerów seksualnych wirusem HIV podała dziś do publicznej wiadomości prokuratura w Kielcach. To kielczanin, Tomasz Strączyński. Śledczy apelują do osób, które miały intymny kontakt z nastolatkiem, aby zgłaszały się do lekarza oraz na policję mówi Radiu Kielce Piotr Gładysiewicz szef prokuratury rejonowej Kielce - Wschód. Dodaje, że opublikowanie wizerunku i danych osobowych chłopaka ma ostrzec i zmusić osoby, które miały z nim kontakt do zgłoszenia się na badania.
Na razie prokuratura wie o trzech przypadkach, w których osiemnastolatek miał kontakty seksualne z innymi mężczyznami. Najprawdopodobniej poznawał ich przez Internet i umawiał się na spotkania.

Sprawa wyszła na jaw kiedy okazało się, że osiemnastolatek miał kontakty seksualne z szesnastoletnim chłopcem. Śledczy postawili mu zarzut narażenia na zarażenie wirusem HIV chłopca. Kielczanin przyznał się, a decyzją sądu został tymczasowo aresztowany. Grozi mu do 3 lat więzienia.
3

Komentarze

zwiń wszystkie wątki najnowsze najstarsze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się

wtf?

+9 / -10

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

???? (gość)  •

to go nikt nie ruszy w kake w pierdlu bo ma HIV hehehee zjeb genetyczny lol...

odpowiedzi (0)

skomentuj

o co kaman?

+10 / -8

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

lks (gość)  •

takiego pedała to na stryczek a nie do paki hehe i co jeszcze wyruchal szesnastolatka? ja jebe. no juz lepszy widzew niz gejuchy

odpowiedzi (0)

skomentuj

JAAAAAAAA PIERDZIU

+8 / -13

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

eee (gość)  •

same pedały na tym swiecie

odpowiedzi (0)

skomentuj