Menu Region

Rozmowy polsko-ukraińskie o Euro 2012

Rozmowy polsko-ukraińskie o Euro 2012

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Aktualności

IAR

Prześlij Drukuj
Minister sportu Mirosław Drzewiecki przybywa dziś do Kijowa z jednodniową wizytą. Głównym tematem spotkań w ukraińskiej stolicy ma być Euro 2012.
Mirosław Drzewiecki ma się spotkać z wicepremierem Iwanem Wasunykiem, który odpowiada w rządzie - między innymi - za Euro 2012 oraz z ministrem sportu Jurijem Pawlenką.

Przed przyjazdem swojego polskiego kolegi - w rozmowie z Polskim Radiem - zapewniał on, że we wszystkich ukraińskich miastach przygotowujących się do Mistrzostw trwają prace. Liderami są Donieck i Dniepropietrowsk. W tym ostatnim mieście jest już gotowy stadion, a w Doniecku zostanie oddany supernowoczesny obiekt za kilka miesięcy.

Jurij Pawlenko przyznaje, że pewne kłopoty może sprawiać Lwów, jednak jego zdaniem i w tym mieście w ostatnim czasie rozwiązano wszystkie problemy i przystąpiono do budowy stadionu oraz modernizacji lotniska.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

 

Komentarze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się