Menu Region

Udany come back Shakin' Stevensa

Udany come back Shakin' Stevensa

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Polska

Lucjan Strzyga

3Komentarze Prześlij Drukuj
Choć Michaelowi Barrattowi, znanemu milionom fanów pod ksywką Shakin' Stevens, stuknęła już sześćdziesiątka, wciąż ma apetyt na splendor list przebojów i sceniczne wygibaski z uroczym kręceniem nóżką w białym adidasku.
Do polskich salonów trafi dziś jego płyta "Now Listen", która premierą przed rokiem umożliwiła mu przebudzenie po szesnastoletnim muzycznym letargu.

Receptę na uwiedzenie fanów Stevens opatentował już w latach 70. i 80., gdy co rok obdarowywał nas kolejnym przebojowym albumem. I na "Now Listen" także usłyszymy miks country, rocka i harmonijnego bluesa.

Gitarzyści szyją jak trzeba, perkusja dudni radośnie, a nad wszystkim króluje charakterystyczny głos Stevensa, lekko spatynowany i zachrypnięty, jak na gwiazdę po przejściach przystało.

Aby poczuć klimat "Now Listen", wystarczy posłuchać "Lonely Too Long", "How Could It Be Like That" albo zerknąć w YouTube na popis muzyka na letniej fecie w Glastonbury. Widok artysty, który porywa w tany oczarowaną publikę, przekona każdego niedowiarka.

Shakin' Stevens, "Now Listen", dystr. Sony, premiera 08.12, cena 39,50 zł

3

Komentarze

zwiń wszystkie wątki najnowsze najstarsze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się

Hey

+36 / -49

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Paulina (gość)  •

czy jest jakas mozliwosc skontaktowania sie z shakim bardzo go uwielbiam i chcialabym z nim porozmawiac kocham go od kioedy pamietam tylko

skomentuj

hey

+29 / -35

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

paulina (gość)  •

podaje mojego meila z odpowiedzia jaka kolwiek Poli7878@o2.pl

odpowiedzi (0)

skomentuj

pkppre@qefyqu.com

+38 / -64

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

ubihzkkxw (gość)  •

uspxek clabcppmmeub, [u**********xpdwefwhhhqc.com/]xpdwefwhhhqc[/url], [link=http://koxneyikgrne.com/]koxneyikgrne[/link], http://hcwtmwupuffo.com/

odpowiedzi (0)

skomentuj