Menu Region

"Prowadzenie polskiej reprezentacji jest dla mnie...

"Prowadzenie polskiej reprezentacji jest dla mnie priorytetem"

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

1Komentarz Prześlij Drukuj
Leo Beenhakker wziął na siebie odpowiedzialność za nieudany występ polskich piłkarzy na Euro. "Jestem jedyną odpowiedzialną osobą" - powiedział trener piłkarskiej reprezentacji Polski na konferencji prasowej w Bad Waltendorf.
Beenhakker dodał, że jest przekonany, iż dokonał słusznego wyboru zawodników na mistrzostwa. Dodał, że Polska nie ma dwudziestu pięciu piłkarzy grających na międzynarodowym poziomie przez cały sezon.

Zdaniem trenera potrzeba trochę szczęścia, aby wyselekcjonowana grupa w czasie turnieju grała na sto procent swoich możliwości. Beenhakker przyznał, że nie udało się to w przypadku podstawowych piłkarzy.


Leo Beenhakker powiedział, że prowadzenie polskiej reprezentacji jest dla niego priorytetem. Dodał, że otrzymywał wiele propozycji z innych krajów w czasie pracy w Polsce, ale konsekwentnie odmawiał.

Beenhakker podkreślił, że to nie on jest problemem polskiej piłki. Dodał, że Polska ma wiele talentów piłkarskich, ale muszą być one odpowiednio prowadzone.

Trener uważa, że piłkarze zrobili wszystko, aby dobrze przygotować się do mistrzostw i nie obwinia ich o słabe wyniki polskiej drużyny.

Trener jest przekonany o dokonaniu właściwego wyboru piłkarzy na turniej. "Nie wiem dlaczego Lewandowski, Smolarek i Krzynówek nie grali tak jak w eliminacjach" - powiedział trener polskiej drużyny. Dodał, że przed meczem z Niemcami nie było żadnych sygnałów o słabej formie piłkarzy.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

1

Komentarze

zwiń wszystkie wątki najnowsze najstarsze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się

O RETY!!!

+9 / -3

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

si (gość)  •

O RETY!!!

odpowiedzi (0)

skomentuj