Menu Region

Podkarpacie: CBŚ rozbiło gang zajmujący się handlem ludźmi

Podkarpacie: CBŚ rozbiło gang zajmujący się handlem ludźmi

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Aktualności

IAR

Prześlij Drukuj
Policjanci z Centralnego Biura Śledczego wspólnie z funkcjonariuszami Straży Granicznej rozbili w Krośnie zorganizowaną grupę przestępczą, zajmującą się handlem ludźmi i czerpaniem korzyści z nierządu.
Zatrzymanych zostało dziewięć osób, w tym dwoje szefów gangu. Ośmioro podejrzanych trafiło do aresztu.

Jak dziś poinformowano, w środę, wieczorem, policjanci i strażnicy weszli do jednej z willi na obrzeżach Krosna i do kilkunastu prywatnych mieszkań w okolicy. W willi funkcjonowała agencja towarzyska, w środowisku przestępców i klientów potocznie nazywana "Babilon". Funkcjonariusze zastali w nim kobiety trudniące się prostytucją i ich ochronę. Wśród nich była jedna z osób kierujących grupą - 23-letnia kobieta. Jej 37-letniego wspólnika, właściciela agencji, policjanci zaskoczyli w jego domu.

Liderzy grupy i ich ludzie wyjeżdżali na Ukrainę, gdzie współpracowali z tamtejszym środowiskiem przestępczym w sprawie werbowania kobiet do prostytucji.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

 

Komentarze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się