Menu Region

Bombaj: Strzelanina w hotelu Taj Mahal

Bombaj: Strzelanina w hotelu Taj Mahal

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Aktualności

IAR

Prześlij Drukuj
Siły bezpieczeństwa zajęły wokół hotelu Taj Mahal pozycje ogniowe. W drugim z obiektów zajętych przez terrorystów - w kompleksie Nariman House doszło do trzech silnych eksplozji.
W hotelu Taj Mahal przebywa co najmniej jeden terrorysta, który przetrzymuje dwóch lub więcej zakładników. Na parterze hotelu oraz na pierwszym piętrze indyjscy komandosi próbują odbić zakładników i unieszkodliwić terrorystę. Z kolei w rejonie zabudowań Nariman House, w którym przetrzymywani są zakładnicy żydowscy, słychać eksplozje ładunków wybuchowych oraz liczne strzały. W rejonie tym trwa operacja "Czarne Tornado" prowadzona przez najbardziej elitarne oddziały indyjskich komandosów wspierane przez helikoptery.

Z innego hotelu zajętego przez terrorystów - Oberoi ewakuowano w ostatnim czasie 93 gości, w dużej części cudzoziemców. Według policji są oni bezpieczni, ale siły bezpieczeństwa w dalszym ciągu przeszukują hotel.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

 

Komentarze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się