Menu Region

Minister sportu: Wykonałem większość zadań, zaplanowanych na...

Minister sportu: Wykonałem większość zadań, zaplanowanych na ten rok

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Aktualności

IAR

Prześlij Drukuj
Minister sportu i turystyki podsumował rok pracy w rządzie Donalda Tuska. Mirosław Drzewiecki uważa, że wykonał większość zaplanowanych przez siebie zadań na ten rok.
Szef resortu sportu ocenia, że projekt "Orlik 2012" jest wykonywany ponad plan, a w przygotowaniach do Euro 2012 nadrobiono zaległości. Minister do sukcesów zalicza także prace nad nową ustawą o sporcie kwalifikowanym. Ma ona zmienić sposób funkcjonowania związków sportowych.

Minister sportu Mirosław Drzewiecki za swoją porażkę uznaje niedocenienie działaczy, którzy nie chcą zmian w związkach sportowych. Dodał, że opór działaczy utwierdza go tylko w przekonaniu, że trzeba znaleźć metodę, która krok po kroku odmieni oblicze polskich związków.

Minister sportu Mirosław Drzewiecki jest szczególnie dumny z programu "Orlik 2012". Do tej pory oddano ponad sto "orlików", a do końca roku ma być ich 370.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

 

Komentarze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się