Menu Region

Premier w Sejmie o gospodarce

Premier w Sejmie o gospodarce

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Aktualności

IAR

Prześlij Drukuj
Donald Tusk określił jako "rewolucyjne" propozycje rządu, dotyczące ułatwień w prowadzeniu działalności gospodarczej.
Premier przedstawia w Sejmie informację na temat osiągnięć rządu w rok po jego powołaniu. Wniosek o przedstawienie informacji złożyli posłowie Lewicy.

Szef rządu podkreślił, że dzięki obniżkom podatków od przyszłego roku, w porównaniu do roku 2007 w kieszeniach podatników zostanie o około 35 miliardów złotych więcej. Przyznał, że część z obniżek została zaproponowana i przegłosowana za rządów Prawa i Sprawiedliwości. Dodał, że jego partia wspierała te zmiany i liczy na popieranie innych, dobrych dla Polski projektów przez dzisiejszą opozycję.

Wśród osiągnięć swojego gabinetu premier wymienił też między innymi propozycję automatycznego odrolniania gruntów, spełniających określone warunki.

Zdaniem Donalda Tuska obecny rząd odziedziczył po poprzednikach bałagan w kwestiach przygotowań do budowy autostrad. Zdaniem premiera, propozycje legislacyjne oraz odblokowanie negocjacji z koncesjonariuszami, pozwoliły na przyspieszenie budowy autostrad.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

 

Komentarze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się