Menu Region

Dla więcej niż pięciu osób

Dla więcej niż pięciu osób

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Polska

Maciej Pobocha

Prześlij Drukuj
Peugeot 807 to samochód, którym z równym powodzeniem może podróżować rodzina wybierająca się na wakacje, co grupa klientów biznesowych wiezionych na lotnisko.
807 jest dużym vanem. W zależności od wersji może być przeznaczony dla pięciu siedmiu lub ośmiu podróżnych. W odmianie 7-osobowej każdy, także siedzący w trzecim rzędzie, ma do dyspozycji swój fotel (dopłata za trzeci rząd - 3000 zł). Fotele drugiego i trzeciego rzędu dają się składać, wyjmować z auta oraz przesuwać wzdłuż nadwozia, co pozwala dostosować pojemność bagażnika do aktualnych potrzeb. Siedzenia nie należą jednak do najlżejszych i ich wyjęcie z samochodu wymaga sporej siły.
Ciekawym rozwiązaniem jest możliwość obracania przednich foteli w kierunku siedzeń drugiego rzędu (tylko w najdroższej wersji wyposażenia). W efekcie we wnętrzu 807 powstaje mały pokoik, który może być traktowany np. jako salka konferencyjna. W odmianie 8-osobowej trzeci rząd tworzy ławeczka dla trzech osób (dopłata 3000 zł).

Przy siedmiu/ośmiu osobach na pokładzie, bagażnik ma pojemność 340 l. Wyjęcie trzeciego rzędu siedzeń zwiększa objętość przestrzeni bagażowej do 830 l, a drugiego i trzeciego rzędu do 2948 l.
Zaletą francuskiego vana jest spora ilość schowków. Poza tymi w drzwiach oraz przed pasażerem siedzącym z przodu, dwa schowki znajdują się na podszybiu oraz po jednym pod przednim fotelem pasażera i poniżej dźwigni zmiany biegów.

Tylne drzwi są przesuwane, co ułatwia wchodzenie i wychodzenie z samochodu na zatłoczonym parkingu. Mogą być otwierane i zamykane elektrycznie za pośrednictwem pilota oraz przycisków wewnątrz samochodu - w okolicach lusterka wstecznego i przy samych drzwiach. Diesel 2,2 l/170 KM to najmocniejszy z trzech silników, z jakimi 807 dostępny jest na naszym rynku (w ofercie są też jednostki wysokoprężne 2,0 l/120 KM i 2,0 l/136 KM).

1 »

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

 

Komentarze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się