Menu Region

Warszawskie metro nie odwoła nocnych kursów w weekendy

Warszawskie metro nie odwoła nocnych kursów w weekendy

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Aktualności

IAR

Prześlij Drukuj
Rzecznik Warszawskiego Metra zapewnia, że nie ma planów likwidacji nocnych kursów weekendowych. Zaniepokojenie takimi informacjami wyrazili warszawscy działacze Prawa i Sprawiedliwości.
Poseł PiS Mariusz Błaszczak chce, żeby stołeczny ratusz wyjaśnił czy istnieją plany likwidacji nocnych kursów metra. Apeluje też do prezydent Warszawy Hanny Gronkiewicz-Waltz o spójną politykę informacyjną. Poseł uważa, że metro trzeba rozwijać, a nie ograniczać jego kursowanie. Radny PiS Maciej Maciejowski zapowiada, że na najbliższej sesji Rady Warszawy zażąda wyjaśnień w sprawie nocnych kursów.

Rzecznik Warszawskiego Metra Krzysztof Malawko zapewnia, że nie ma planów ograniczenia nocnych kursów weekendowych. Cieszą się one dużą popularnością wśród młodzieży. Od północy do 3 rano metro kursuje co 15 minut. Wiele imprez kulturalnych kończy się po północy i nocą wielu studentów tylko metrem może szybko dotrzeć do domu.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

 

Komentarze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się