Menu Region

Janusz Kaczmarek zarzucił PiS łamanie prawa

Janusz Kaczmarek zarzucił PiS łamanie prawa

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Aktualności

IAR

Prześlij Drukuj
Janusz Kaczmarek zarzucił przed sejmową komisją do spraw nacisków Prawu i Sprawiedliwości wykorzystanie aparatu państwowego i służb specjalnych do niszczenia jego osoby.
Przed sejmową komisją do spraw nacisków na służby specjalne były szef MSWiA powtórzył, że nie był źródłem przecieku w sprawie akcji Centralnego Biura Antykorupcyjnego w Ministerstwie Rolnictwa.

Janusz Kaczmarek zarzucił także PiS stosowanie bezprawnej inwigilacji, łamanie prawa przy postępowaniu przygotowawczym oraz niesłuszne zatrzymanie i inspirowanie mediów do kompromitowania go.

Były minister powiedział, że poprzez konferencję prasową prokuratora Jerzego Engelkinga w 2007-m roku, Andrzej Lepper i Lech Woszczerowicz, zamieszani w sprawę przecieków, mogli dowiedzieć się, jakie materiały zgromadziła prokuratura. Kaczmarek podkreślił, że nigdy w historii prokuratury nie pokazywano dowodów publicznie.

Janusz Kaczmarek przypomniał, że w sprawie przecieku powołano specjalny zespół w Ministerstwie Sprawiedliwości. Podkreślił, że jego prace nadzorował minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro, który był także świadkiem w tej sprawie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

 

Komentarze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się