Menu Region

CU Direct inwestuje w reklamę

CU Direct inwestuje w reklamę

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Polska

TOM

1Komentarz Prześlij Drukuj
Ubezpieczenia Commercial Union Direct, oferujące ubezpieczenia komunikacyjne przez telefon i internet, chce zebrać w tym roku ok.
- Tym samym powinniśmy zdobyć 15 proc. ogólnopolskiego rynku przypadającego na ten kanał dystrybucji - ujawnia Elżbieta Wójcik, nowa wiceprezes Commercial Union Polska - Towarzystwa Ubezpieczeń Ogólnych. - Liczymy na zysk z ubezpieczeń direct w piątym roku działalności - dodaje wiceprezes.

Ten termin nie powinien dziwić, bo na razie - aby dogonić konkurencję (obecnie w Polsce wciąż najlepiej radzą sobie AXA i Link4) - firma nie szczędzi nakładów na promocję.
Szacuje się, iż tegoroczne wydatki reklamowe (bez uwzględnienia rabatów) sięgają już 20 mln zł. Właśnie rozpoczęto nową kampanię reklamową pod hasłem "My też jesteśmy kierowcami". Tym razem cykl spotów telewizyjnych w charakterystycznej konwencji zwraca uwagę na różne aspekty bezpieczeństwa na drodze i kultury jazdy.

Ubezpieczenia komunikacyjne CU Direct sprzedaje od grudnia 2007 roku. W skład pakietu wchodzą ubezpieczenia: OC, AC, assistance, następstw nieszczęśliwych wypadków, szyb, a nawet ochrony prawnej. Dzięki jego modułowemu charakterowi klient dostosowuje zakres ochrony do indywidualnych potrzeb.

Osoby przechodzące do CU Direct od konkurencji mają szansę na zachowanie wypracowanych zniżek, nawet gdy w ciągu 3 lat trwania ubezpieczenia zdarzą się im 2 szkody. To samo dotyczy takich zniżek nabytych już w CU. Ubezpieczyciel wyselekcjonował też 350 warsztatów, które autoryzuje, m.in. umieszczając na każdym swoje logo. Naprawy dokonane w nich w ramach ubezpieczenia obejmuje 2-letnia gwarancja.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

1

Komentarze

zwiń wszystkie wątki najnowsze najstarsze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się

filmik

+6 / -4

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

holly (gość)  •

A widzieliście filmik ING? To dopiero niezła jazda :)
http://www.wrzuta.pl/film/45H6wvLuJj/reklama_ing_ofe_kac_moralny

odpowiedzi (0)

skomentuj