Menu Region

Związkowcy opuścili biuro poselskie Donalda Tuska

Związkowcy opuścili biuro poselskie Donalda Tuska

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Aktualności

IAR

1Komentarz Prześlij Drukuj
Związkowcy z "Sierpnia '80" kończą okupację biura poselskiego premiera Donalda Tuska i wzywają wszystkie centrale związkowe do strajku generalnego. Protest miałby się odbyć 8 grudnia, o ile na dzisiejszej Komisji Trójstronnej nie dojdzie do porozumienia z rządem.
Szef Związku Zawodowego "Sierpień '80" Bogusław Ziętek powtórzył podczas konferencji, że związkowcy nie zgadzają się z proponowaną przez rząd zmianą zasad przyznawania świadczeń emerytalnych i zdrowotnych. Bogusław Ziętek dodał, że jego organizacja jest gotowa do strajku generalnego i czeka na inne centrale, by do niego dołączyły.

Rząd złożył do prokuratury zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa przez związkowców, okupujących biuro poselskie Donalda Tuska.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

1

Komentarze

zwiń wszystkie wątki najnowsze najstarsze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się

koniec tego rządu !?

+16 / -10

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

ra (gość)  •

Buta i arogancja tego rządu sięgnęła zenitu. Skutki bedą takie jak we wczorajszym sondażu :
"Sondaż: źle oceniamy rząd Tuska
"Rzeczpospolita": Większość Polaków, bo 62 procent, źle ocenia roczną pracę rządu Donalda Tuska. Odmiennego zdania jest 30 procent. Ponad połowa badanych (61 procent) uważa też, że gabinet PO - PSL nie realizuje swoich obietnic wyborczych - wynika z najnowszego sondażu dziennika."

odpowiedzi (0)

skomentuj