Menu Region

Syn napadniętej zapłaci za wskazanie bandytów

Syn napadniętej zapłaci za wskazanie bandytów

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Polska

Małgorzata Więcek-Cebula

Prześlij Drukuj
Syn mieszkanki Bochni, która została napadnięta wieczorem na ulicy, ufundował nagrodę za ujęcie sprawców: 5 tys. zł. - Nie chodzi mi tylko o moją mamę, ale także aby inne kobiety czuły się bezpiecznie - mówi mężczyzna.

Nie tylko nim, ale i wszystkimi mieszkańcami spokojnej Bochni wstrząsnął brutalny napad na kobietę, do którego doszło kilka dni temu. W pobliżu jednego z największych osiedli - św. Jana - o godz. 20.30 kobietę wracającą z kościoła zaatakowało dwóch młodych mężczyzn. Usiłowali wyrwać jej torebkę, a gdy stawiła opór, przewrócili na chodnik i uderzyli w twarz. Kopali ofiarę po całym ciele. Napadnięta zaczęła krzyczeć. To wystraszyło bandytów, którzy ostatecznie uciekli bez łupu.

Teraz syn napadniętej gotów jest zapłacić osobom, które pomogą ująć bandytów. - To straszne, że nie możemy się czuć bezpiecznie w pobliżu własnego domu. Zależy mi na ukaraniu tych ludzi, by taka sytuacja się nie powtórzyła - mówi nam mężczyzna.

Sprawa jest tym bardziej bulwersująca, że prawdopodobnie to ci sami chuligani kilka dni wcześniej, też wieczorem, w tej samej części miasta napadli na samotnie wracającą z kościoła 70-letnią kobietę. Także przewrócili ją na chodnik i wyrwali torebkę z dokumentami.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

 

Komentarze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się