Menu Region

Generałowie zbojkotują obchody Święta Niepodległości?

Generałowie zbojkotują obchody Święta Niepodległości?

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Aktualności

IAR

Prześlij Drukuj
Obchody Święta Niepodległości mogą przerodzić się w wielki skandal, w który politycy uwikłają dowódców polskiej armii - alarmuje "Rzeczpospolita".

Obchody Święta Niepodległości mogą przerodzić się w wielki skandal, w który politycy uwikłają dowódców polskiej armii - alarmuje "Rzeczpospolita". Jak donosi dziennik na swojej stronie internetowej, prezydent Lech Kaczyński i minister obrony Bogdan Klich zorganizowali imprezy z okazji 11 listopada niemal w tym samym czasie. Postawili tym samym generałów w bardzo niezręcznej sytuacji.

Według "Rzeczpospolitej" będą oni musieli wybrać, czy pojawią się na uroczystościach w Pałacu Prezydenckim u zwierzchnika Sił Zbrojnych, czy na koncercie, zorganizowanym przez ministra obrony. Niektórzy zastanawiają się wręcz, czy nie zbojkotować obu uroczystości. - Jestem żołnierzem, a nie politykiem i nie chcę, by kojarzono mnie z żadną opcją - powiedział "Rzeczpospolitej" jeden z generałów.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

 

Komentarze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się