Menu Region

CBA zatrzymało trójmiejskich gangsterów

CBA zatrzymało trójmiejskich gangsterów

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Aktualności

IAR

Prześlij Drukuj
CBA zatrzymało trójmiejskich gangsterów, "Piasta" i ,,Wróbla" oraz dwóch adwokatów oskarżonych o działalność korupcyjną. Jak informuje Temistokles Brodowski z Centralnego Biura Antykorupcyjnego mecenasi przyjęli wysokie łapówki za załatwienie przerw w odbywaniu kary.
Jak czytamy w oświadczeniu CBA, zatrzymani to liderzy trójmiejskiej grupy przestępczej - Jarosław W. pseudonim ,,Wróbel" i Jarosław S. pseudonim ,,Piast" oraz Stanisław B. i Ryszard B. - adwokaci, zamieszani w korupcyjny proceder.

Na podstawie materiałów zebranych przez agentów CBA i informacji Biuro do Spraw Przestępczości Zorganizowanej Prokuratury Krajowej cała czwórka usłyszała zarzuty korupcyjne.

Adwokaci odpowiedzą za płatną protekcję, a ,,Wróbel" i ,,Piast" za pomocnictwo do wręczania łapówek osobom pełniącym funkcję publiczną. Liderzy trójmiejskiej grupy przestępczej już wcześniej byli znani organom ścigania.

Prokuratura w Białymstoku wystąpiła do sądu z wnioskiem o zastosowanie aresztu dla czterech mężczyzn zatrzymanych przez CBA.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

 

Komentarze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się