Menu Region

George Bush chce pomóc Barackowi Obamie

George Bush chce pomóc Barackowi Obamie

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Aktualności

IAR

Prześlij Drukuj
Prezydent George Bush zapowiedział daleko idącą pomoc Barackowi Obamie w okresie przed objęciem urzędu. Bush poinformował, że wkrótce spotka się osobiście z prezydentem-elektem.
Podczas spotkania z członkami swego gabinetu i pracownikami Białego Domu George Bush był zrelaksowany. "Niektórzy z was mogą być zaniepokojeni, czy znajdą nową pracę i nowe miejsce do życia. Wiem co czujecie " - mówił prezydent. Podkreślił, że Ameryka powinna być dumna z wyboru Baracka Obamy na prezydenta i życzył powodzenia swemu następcy. Obiecał też że sprawne przekazanie władzy Obamie będzie dla niego priorytetem. "Przed nami poważne wyzwania gospodarcze. Po raz pierwszy od 40 lat dochodzi też do przekazania władzy w okresie wojny" - powiedział prezydent.

Bush poinformował, że Barackowi Obamie będą na bieżąco przekazywane informacje wywiadowcze. Dodał, że ekstremiści będą chcieli wykorzystać obecny okres, by wyrządzić krzywdę Amerykanom. Bush zapowiedział, że spotka się z Obamą na początku przyszłego tygodnia, przed światowym szczytem w sprawie kryzysu finansowego, który odbędzie się w Waszyngtonie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

 

Komentarze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się