Menu Region

Europejskie Targi Pracy

Europejskie Targi Pracy

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Polska

Marek Niedźwiecki

Prześlij Drukuj
Rozpoczęły się Internetowe Europejskie Targi Pracy. Od dzisiaj do 22 czerwca (po zalogowaniu) można przeglądać oferty na internetowej platformie pośrednictwa pracy www. ekipa.info i na europejskiej internetowej platformie pośrednictwa pracy www.workwindow.info.
Jest to okazja dla poszukujących lepszych warunków zatrudnienia u pracodawców działających zarówno na terenie Europy, jak i w Polsce, w tym dopiero planujących inwestycje w naszym kraju. Oferty są skierowane do osób bezrobotnych, absolwentów uczelni oraz szkół zawodowych, średnich i wyższych. Coś dla siebie znajdą specjaliści i technicy, kadra kierownicza, menedżerska i zarządzająca. Są oferty długoterminowych kontraktów, prac sezonowych i tymczasowych.

Oferty wystawiają pracodawcy z: Cypru, Danii, Finlandii, Francji (która od lipca otwiera swój rynek dla Polaków), Hiszpanii, Holandii, Irlandii, Niemiec, Norwegii, Polski, Portugalii, Szwecji, Włoch i Wielkiej Brytanii. Firmy przygotowały wirtualne portrety placówek i stanowisk.

Osoby poszukujące pracy powinny mieć pod ręką swoje (europejskie!) CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny. Mają bowiem możliwość wypełnienia elektronicznych dokumentów aplikacyjnych i przesłania ich bezpośrednio do pracodawców, a nawet porozmawiania z przedstawicielami firm w formie czatu. Co ciekawe, dokumenty będzie można wypełniać w języku polskim - zostaną one automatycznie przetłumaczone na wybrany przez kandydata język. To dobra informacja dla osób słabo władających językami obcymi. W okienku wyszukiwarki można wpisać hasło - państwo, branża, stanowisko itp. - obrazujące preferencje poszukującego pracy.
Marek Niedźwiecki

Więcej informacji na stronie www.ekipa.info

WAŻNE ADRESY I INFORMACJE:

Biuro Organizacyjne Internetowych Europejskich Targów Pracy:
adres: meetingpoint - personnel search & selection: pl. Inwalidów 10 01-552 Warszawa, Polska,
telefon: 00 48 22 869 44 16,
faks: 00 48 22 869 44 17,
meil: targipracy@ekipa.info, jobfair@workwindow.info,
adres internetowy: www.ekipa.info, www.workwindow.info.

Pracodawcy mogą zaprezentować firmę oraz oferty pracy za pomocą: wirtualnej prezentacji, udziału w czacie lub sponsoringu pokoju branżowego.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

 

Komentarze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się