Grad ma czas do dziś na odpowiedź ws. polskich stoczni

  Grad ma czas do dziś na odpowiedź ws. polskich stoczni

  IAR

  Aktualności

  Aktualności

  Mieczysław Jurek, przewodniczący związku zawodowego Solidarność w Zachodniopomorskiem negatywnie ocenia ewentualną zgodę polskiego rządu na propozycje Komisji Europejskiej w sprawie polskich stoczni.
  Aleksander Grad ma czas do dziś na przesłanie odpowiedzi unijnej komisarz do spraw konkurencji Neelie Kroes. Jej propozycja polega na sprzedaży majątku trwałego stoczni, spłacie długów i likwidacji stoczni, co daje szansę na zachowanie miejsc pracy w zakładach, jakie powstaną w miejsce stoczni.

  Mieczysław Jurek twierdzi, że stoczniowcy nie mogą się zgodzić na rozwiązania proponowane przez ministra Grada, bo nie gwarantują one zachowania miejsc pracy przez wszystkich pracowników stoczni. Jurek zwraca uwagę, że treści dokumentu nikt z nimi nie konsultował.

  Mieczysław Jurek dodał, że przedstawiciele stoczniowych związków zawodowych na specjalnie zorganizowanym spotkaniu przedyskutują treść dokumentu i wypracują wspólne stanowisko.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Nie przegap

  Wideo