Menu Region

PioSęki: wystartowała zielona kampania

PioSęki: wystartowała zielona kampania

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Polska
2Komentarze Prześlij Drukuj
PioSęki: wystartowała zielona kampania PioSęki: wystartowała zielona kampania

(© Anna Arent/Polskapresse)

7 maja wystartowała kampania pod hasłem "PioSęki, czyli drzewa przebojów". O co chodzi w tej akcji? Bezpłatnie odbierz sadzonkę drzewa, a kolejną podaruj bliskiej osobie. Możesz również zamówić specjalne, pamiątkowe tabliczki do zamocowania na drzewach.
- Po wielu latach miło będzie wrócić pod "własne drzewo" i przypomnieć sobie uczucia, które były inspiracją do jego posadzenia - zachęcają organizatorzy akcji. Wystarczy złożyć zamówienie na stronie www.naszpark.pl.

Sadzonki będą dostępne do wyczerpania zapasów. Doręczone zostaną bezpłatnie już następnego dnia po zamówieniu do ponad 400 paczkomatów InPost znajdujących się w większości polskich miast.
Pierwsze osoby, które zgłoszą się po drzewka, otrzymają egzemplarze z autografami artystów związanych z radiową Trójką. Akcję wspierają m.in. Artur Andrus, Kuba Badach, Edyta Bartosiewicz, Urszula Dudziak, Stefan Friedman, Zbigniew Hołdys, Wojciech Młynarski, Marek Niedźwiecki, Janusz Panasewicz i Jan Pietrzak.

- Otacza nas hałaśliwa, betonowa dżungla, dlatego zapraszam wszystkich byśmy budowali zielone aleje i skwery tętniące życiem i… muzyką. Poprosiłem o pomoc gwiazdy muzycznej estrady, które tym razem zamiast odciskać dłonie na tabliczkach wsparły akcję, obdarowując sadzących drzewa specjalnymi dedykacjami i autografami. Bardziej, niż kolejnych betonowych chodników z odciśniętym dłońmi artystów, potrzebujemy świeżego powietrza. Jedno drzewo produkuje tyle tlenu, ile potrzebują dwie dorosłe osoby. Sęk właśnie w tym, by każdy z nas posadził drzewo z dedykacja dla kogoś, kogo kocha. Jeśli tak jak my kochacie muzykę, możecie również dedykować drzewa piosenkom - mówi Jacek Powałka, odpowiedzialny za kampanię.

Inicjatorem kampanii jest inicjatywa społeczna Nasz Park. Organizatorem kampanii jest firma Inforsys, a sponsorem Amica. Partnerem przedsięwzięcia jest firma DrzewkaNaPrezent.pl. Sadzonki wysyłają za darmo Paczkomaty InPost.
2

Komentarze

zwiń wszystkie wątki najnowsze najstarsze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się

To są jaja, a nie sadzonki

+56 / -52

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Janusz (gość)  •

Może by ktoś uprzejmie pilnował tej akcji i - jeśli się zakończyła - poinformował internautów, a jeśli - nie dopilnował tego, żeby sadzonki faktycznie można było zamówić.Chciałem posadzić dwie jodełki. :+( Janusz

odpowiedzi (0)

skomentuj

To nie pomysł Jacka Powałki

+42 / -42

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Urszula (gość)  •

Jacek Powałka nie jest autorem pomysłu tej akcji, ale chętnie go sobie przywłaszczył.

odpowiedzi (0)

skomentuj