Menu Region

Zamknięto stadion GKS Katowice

Zamknięto stadion GKS Katowice

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Aktualności

IAR

Prześlij Drukuj
Zarząd klubu GKS Katowice zamknął stadion dla kibiców po wczorajszych burdach. Pierwszoligowy mecz pomiędzy GKS Katowice a GKS Jastrzębie został przerwany w 52 minucie. Kibice obrzucili boisko serpentynami. Uderzony jedną z nich sędzia, stracił przytomność. Komunikat o przerwaniu meczu wywołał agresję na trybunach. Trzy osoby zatrzymano.
Rzecznik Klubu Piotr Hyła powiedział, że decyzja o zamknięciu stadionu to jeden z pierwszych kroków w walce z takimi zachowaniami na stadionach. Podkreślił, że takich ruchów ma być wiele w celu wyedukowania kibiców. Zdaniem rzecznika klubu, wczorajsze zachowania kibiców to dla katowickiego GKS-u "nóż w plecy".

Zarząd klubu w specjalnym oświadczeniu napisał, że praca wielu osób została zniweczona przez wybryki grupy chuliganów. Jutro rozważane będą dalsze kroki w walce z chuliganami.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

 

Komentarze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się