Menu Region

Zmarła trzecia ofiara katastrofy polskiej awionetki w...

Zmarła trzecia ofiara katastrofy polskiej awionetki w Zurychu

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Aktualności

IAR

Prześlij Drukuj
W Szwajcarii zmarła trzecia osoba z zielonogórskiej firmy ADB, której pracownicy uczestniczyli w katastrofie awionetki w Zurychu. Do tragedii doszło w środę. Zginęli wówczas pilot i jeden z pasażerów.
Wczoraj w szpitalu zmarła 33-letnia Polka, mieszkanka Zielonej Góry. W szpitalu pozostaje jeszcze jeden uczestnik katastrofy - 42-letni mężczyzna. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Samolotem lecieli pracownicy zielonogórskiej firmy ADB, która zajmuje się produkcją cyfrowych dekoderów telewizji satelitarnej. Maszyna wystartowała w Genewie i miała dolecieć do Schoenhagen pod Berlinem. Pilot jednak postanowił lądować w Zurychu z powodu usterki maszyny.

Do tej pory nie ustalono, dlaczego samolot rozbił się 100 metrów przed pasem lotniska. Podczas lądowania w Zurychu była bardzo zła pogoda.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

 

Komentarze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się