Menu Region

100 osób na wiecu referendalnym PiS w Olsztynie

100 osób na wiecu referendalnym PiS w Olsztynie

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Aktualności

IAR

Prześlij Drukuj
W Olsztynie około stu osób uczestniczyło w wiecu zachęcającym mieszkańców miasta do wzięcia udziału w referendum w sprawie odwołania prezydenta Czesława Jerzego Małkowskiego. Wiec zorganizowało Prawo i Sprawiedliwość.
Do głosowania 16-go listopada, niezależnie od poglądów politycznych, namawiał szef klubu radnych PiS w Olsztynie Grzegorz Smoliński. W podobnym tonie wypowiadała się warmińsko-mazurska posłanka PiS Iwona Arent. Szef Prawa i Sprawiedliwości w okręgu olsztyńskim Jerzy Szmit mówił o tym, że głosowanie jest szansą - pierwszą w historii miasta - na realną weryfikację władz i wyborcy nie mogą tej szansy zaprzepaścić.

W wiecu wziął udział także poseł PiS z Trójmiasta Jacek Kurski, który namawiał Platformę Obywatelską do większego zaangażowania się w kampanię na rzecz referendum. Kurski zapowiedział też, że na wiecu przedreferendalnym 13 listopada do głosowania będzie zachęcał olsztynian szef PiS Jarosław Kaczyński.

W czasie wiecu zaprezentowano transparent z hasłem kampanii referendalnej Prawa i Sprawiedliwości. Brzmi ono "Referendum TAK - władza musi być uczciwa".

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

 

Komentarze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się