Menu Region

Wypadek koło Zambrowa: 1 osoba nie żyje, droga krajowa nr 8...

Wypadek koło Zambrowa: 1 osoba nie żyje, droga krajowa nr 8 zablokowana

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Prześlij Drukuj
Jedna osoba zginęła, a jedna została ranna w zderzeniu pięciu samochodów, do którego doszło w środę przed południem na drodze krajowej nr 8 Białystok-Warszawa, między miejscowościami Korytki - Sędziwuje k. Zambrowa. Droga jest zablokowana, zorganizowano objazdy.
Aneta Łukowska z zespołu prasowego podlaskiej policji poinformowała, że doszło do zderzenia pięciu aut oczekujących w kolejce na zielone światło. Według wstępnych ustaleń, najpierw ciężarowy mercedes najechał na osobową toyotę stojącą na końcu kolejki i z dużą siłą wepchnął ten samochód pod ciężarowe volvo przed nim.

To wywołało zderzenie kolejnych samochodów, w sumie w wypadku uczestniczyło ich pięć. Zginęła jedna osoba, jak powiedziała Łukowska, "prawdopodobnie" z toyoty, ranny został kierowca mercedesa, który trafił do szpitala.

Policja zorganizowała objazdy dla samochodów ciężarowych. Od strony Warszawy, w Ostrowi Mazowieckiej kieruje je na Łomżę; od Białegostoku - w Jeżewie i Zambrowie - również na drogę w kierunku Łomży. Policja ocenia, że utrudnienia w tym miejscu potrwają mniej więcej do godz. 14.
 

Komentarze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się