Menu Region

Najbardziej męski produkt

Najbardziej męski produkt

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Polska

Wojciech Harpula

Prześlij Drukuj
Telewizja TVN Turbo już drugi raz organizuje plebiscyt na najbardziej męski produkt roku. Jury i widzowie zdecydują, co ich zdaniem kręci mężczyzn i jakie gadżety zasługują na miano Męskiej Rzeczy.
Do 15 listopada 2008 roku firmy mogą zgłaszać swoje produkty w następujących kategoriach:
Samochód - auta osobowe wprowadzone i dostępne na rynku polskim od 1 stycznia do 15 listopada 2008 roku; Na co dzień - zdrowie i uroda - męskie kosmetyki i przedmioty codziennego użytku;
Gadżet i elektronika - nowinki elektroniczne i technologiczne, czyli wszystko to, co mężczyźni lubią najbardziej;
Hobby i sport - usługi i towary, które służą do uprawiania sportu oraz realizacji męskich pasji.

W drugim etapie jury powołane przez redakcję TVN Turbo wybierze - w drodze testowania i głosowania - po trzy produkty w każdej z czterech kategorii.

Jury nominuje produkty, które jego zdaniem spełniają oczekiwania mężczyzn i jednocześnie są najbardziej przez nich pożądane.

Niezależnie, czy jest to świetnie skrojony garnitur, czy doskonale dopracowany model telefonu lub samochodu. Po ogłoszeniu nominacji wybór Męskiej Rzeczy należeć będzie do telewidzów.

To oni, wysyłając SMS-y, zdecydują o zwycięstwie danego produktu. Widzowie, którzy wezmą udział w głosowaniu, będą mogli wygrać atrakcyjne nagrody.

Laureaci plebiscytu zostaną uhonorowani statuetkami Męska Rzecz 2008.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

 

Komentarze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się