Menu Region

We włoskim totolotku padła wygrana sto milionów euro

We włoskim totolotku padła wygrana sto milionów euro

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Aktualności

IAR

Prześlij Drukuj
Sto milionów euro zainkasuje anonimowy gracz, który skreślił sześć liczb wylosowanych w dzisiejszym losowaniu włoskiego totolotka. Po raz ostatni główna wygrana padła 26 kwietnia tego roku, a ponieważ w kolejnych losowaniach nie udało się nikomu trafić wszystkich liczb, kumulacja osiągnęła rekordową wysokość. W najbliższym losowaniu do wygrania będzie już tylko 18 milionów euro.
W tej chwili wiadomo jedynie, że szczęśliwy kupon wypełniony został w Katanii na Sycylii. Jego posiadaczem może być mieszkaniec miasta pod Etną, ale równie dobrze ktoś przyjezdny, a nawet cudzoziemiec.

Zwycięzca głównej nagrody będzie się po nią mógł zgłosić dopiero za dwa miesiące w mediolańskiej dyrekcji lotka. Pieniądze jednak już od dziś są jego własnością, dlatego w momencie ich wypłaty otrzyma należne odsetki. Wygrana nie jest opodatkowana.

Media radzą zwycięzcy między innymi by przystąpił do grupy inwestorów, którzy kupili włoskie linie lotnicze Alitalia. Nie powinien się czuć w tym gronie onieśmielony, bowiem wartość udziałów żadnego z nich nie przekracza wysokości dzisiejszej wygranej.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

 

Komentarze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się