Menu Region

Prognoza pogody na 24 i 25 marca

Prognoza pogody na 24 i 25 marca

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Prześlij Drukuj
Jak informuje IMGW, północna część Skandynawii i środkowa Rosja będą pod wpływem niżu. Pozostały obszar kontynentu znajdzie się w zasięgu rozległego wyżu z centrum nad Morzem Północnym. Polska będzie pod wpływem tego wyżu, w ciepłej polarnomorskiej masie powietrza.
Ciśnienie w Warszawie w południe wyniesie 1016 hPa i będzie spadało.

W sobotę w kraju zachmurzenie małe i umiarkowane, nad morzem zachmurzenie duże, rano liczne mgły i zamglenia. Temp. maks. od 10 do 11 st. na północnym wschodzie i nad samym morzem, od 15 do 17 st. na zachodzie i południu. Wiatr słaby, zmienny.

W nocy z soboty na niedzielę zachmurzenie małe, na północnym wschodzie umiarkowane, na Pomorzu Gdańskim, Warmii, Mazurach i na Suwalszczyźnie wzrost zachmurzenia i możliwy deszcz, lokalnie zamglenia, na zachodzie i południu miejscami mgły.
Temp. min. od -1 st. do 0 st. na wschodzie i w dolinach karpackich, od 3 do 4 st. na zachodzie i nad morzem. Wiatr słaby, zmienny, z przewagą

kierunków zachodnich.

W niedzielę w dzień na Pomorzu Gdańskim, Warmii, Mazurach i na Suwalszczyźnie zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami, na pozostałym obszarze zachmurzenie małe i umiarkowane, lokalnie na wschodzie duże, na północnym wschodzie miejscami przelotne opady deszczu, rano na zachodzie i południu lokalnie mgły. Temp. maks. od 7 do 9 st. na północnym wschodzie i nad morzem, od 15 do 16 st. na południu. Wiatr słaby i umiarkowany, na wschodzie okresami dość silny, w porywach do 60 km/h, zachodni i północno-zachodni.

W Warszawie w sobotę słonecznie. Temp. maks. 14 st. Wiatr słaby, zmienny. W nocy pogodnie. Temp. min. 1 st. Wiatr słaby, zachodni. W niedzielę w dzień zachmurzenie małe i umiarkowane. Temp. maks. 13 st. Wiatr słaby i umiarkowany, zachodni i północno-zachodni.
 

Komentarze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się