Menu Region

Hamas uruchomił w sieci swoją wersję YouTube

Hamas uruchomił w sieci swoją wersję YouTube

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Polska

pl

Prześlij Drukuj
Aqsatube jest bliźniaczo podobny do YouTube i zawiera filmy związane ze świętą wojną i męczennikami islamu.
Na najpopularniejszym serwisie video nie można umieszczać filmów nawołujących do nienawiści i przemocy na tle wyznaniowym, więc islamski ruch oporu stworzył swój odpowiednik YouTube - Aqsatube.

Wg izraelskiego Intelligence and Terror Information Center (IICC), serwis jest utrzymywany na serwerach we Francji, a domena zarejestrowana została w Dubaju. Co więcej, AqsaTube sprzedaje reklamy poprzez Google AdSense.

Jak tłumaczy IICC, Aqsatube ma cel propagandowy oraz instruktażowy i jest kolejnym internetowym przedsięwzięciem terrorystów w walce o serca i umysły ludzi sympatyzujących z islamem w krajach arabskich i na zachodzie. Zawiera filmy z wypowiedziami radykalnych islamskich duchownych, ukazujące agresję innowierców na kraje muzułmańskie, gloryfikujące terroryzm a nawet instruujące, jak detonować ładunki wybuchowe.

www.aqsatube.com

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

 

Komentarze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się