Menu Region

Sponsorzy obiecują pieniądze, trener dobrą grę

Sponsorzy obiecują pieniądze, trener dobrą grę

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Polska

Agnieszka Garbacik

Prześlij Drukuj
Siatkarze Politechniki Warszawskiej nie muszą bać się o pieniądze - obiecują przed sezonem sponsorzy klubu: firmy J.W. Construction i OSRAM.
Trudno w to uwierzyć, bo takie słowa padają z ust przedstawicieli firmy J.W. co roku. Za każdym razem na obietnicach się kończy, a klub boryka się z problemami finansowymi.

- To prawda, w zeszłym sezonie był moment, kiedy wątpiliśmy w sens sponsoringu, ale zmieniliśmy zdanie i zobowiązaliśmy się wspierać finansowo zespół przez cały najbliższy sezon - tłumaczy Piotr Ciszewski, przedstawiciel sponsora tytularnego.


Jego słowa nie rozwiewają wszystkich wątpliwości, bo J.W. Construction do tej pory zalega z pieniędzmi dla klubu za poprzedni sezon.

- Udało się odzyskać połowę kwoty, ale wciąż zalegamy z wypłatami dla zawodników. Opóźnienie wynosi jakieś 2 miesiące - opisuje sytuację klubu prezes Jolanta Dolecka.
Wsparcie siatkarzom oferuje także firma OSRAM.

- W marcu zaczęliśmy sponsorować klub i będziemy to robić nadal. Planujemy długofalową współpracę - obiecuje Magdalena Bogusz, przedstawicielka firmy.
Choć klub ma sponsorów, głównym dobrodziejem Politechniki jest miasto stołeczne Warszawa, które dokłada najwięcej do około dwumilionowego budżetu. To wciąż za mało, bo zespoły walczące o najwyższe miejsca w Plus Lidze dysponują kwotami rzędu 10 mln zł.

Czy tym razem będzie inaczej? Piotr Ciszewski zastrzega się, że nikt z J.W. Construction nie planuje wycofania się z umowy sponsorskiej. Problem w tym, że w zeszłym sezonie także nikt tego nie planował, a w styczniu zawodnicy zostali bez pieniędzy.

1 »

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

 

Komentarze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się