Menu Region

Bush zapewnia o skuteczności plan ratunkowego

Bush zapewnia o skuteczności plan ratunkowego

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Aktualności

IAR

Prześlij Drukuj
Prezydent Stanów Zjednoczonych zapewnił obywateli swego kraju, że zaakceptowany plan ratunkowy pomoże wyjść z kryzysu finansowego. George Bush uważa również, że poprawa sytuacji w Ameryce pozytywnie wpłynie na światowe rynki i sytuacje na giełdach.
George Bush zapewnił, że plan ratunkowy został bardzo dokładnie przygotowany. Dodał również, że jest pewien jego sukcesu, jednak podkreślił, że na jego efekty będzie trzeba poczekać. Zdaniem Busha reforma systemu będzie przebiegała w stopniowo i nie da się odczuć jej skutków z dnia na dzień.

Prezydent Stanów Zjednoczonych zapewnił również, że jest w ciągłym kontakcie z przedstawicielami najbardziej uprzemysłowionych państw, które są członkami grupy G8. Dodał również, że przeprowadził serię rozmów z europejskimi przywódcami, aby uzgodnić wspólną strategię obrony przed kryzysem.

Według Georga Busha Stany Zjednoczone powinny skoncentrować się na uniezależnianiu się od konwencjonalnych źródeł energii. Jego zdaniem powinno zwiększyć się nakłady na alternatywne źródła energii, co pozytywnie wpłynęłoby na krajowe finanse i gospodarkę.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

 

Komentarze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się