Menu Region

Kancelaria Prezydenta: Prezydent nie wiedział o korupcji w...

Kancelaria Prezydenta: Prezydent nie wiedział o korupcji w komisji WSI

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Aktualności

IAR

Prześlij Drukuj
Kancelaria Prezydenta dementuje informacje, jakoby Lech Kaczyński wiedział o domniemanej korupcji w komisji weryfikacyjnej WSI. Kancelaria Lecha Kaczyńskiego wydała w tej sprawie specjalne oświadczenie.
Kancelaria Prezydenta oświadcza, że artykuł zamieszczony w "Gazecie Wyborczej" pod tytułem "Prezydent wiedział o korupcji w komisji weryfikacyjnej WSI" zawierał nieprawdziwe informacje i wprowadzał w błąd opinie publiczną.

W komunikacie Pałacu Prezydenckiego podkreślono, że Lech Kaczyński został poinformowany o domniemanej korupcji zgodnie z prawem, podczas śledztwa prowadzonego przez Agencję Bezpieczeństwa Wewnętrznego i nie posiadał wiedzy o domniemanych nieprawidłowościach w trakcie pracy Komisji Weryfikacyjnej.

Kancelaria Prezydenta stanowczo zaprzecza, jakoby Lech Kaczyński w jakikolwiek sposób wpływał na decyzje Klubu Parlamentarnego Prawa i Sprawiedliwość o wycofaniu wniosku o odwołanie marszałka i wicemarszałka Sejmu.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

 

Komentarze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się