Menu Region

Miedwiediew: Gazociąg Północny? USA nic do tego

Miedwiediew: Gazociąg Północny? USA nic do tego

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Aktualności

IAR

1Komentarz Prześlij Drukuj
Prezydent Rosji wyraził nadzieję, że państwa z poza naszego regionu, nie uczestniczące w projekcie budowy Gazociągu Północnego nie będą wpływały na jego realizację. Nie wykluczone, że prezydent Dmitrij Miedwiediew nawiązał do niedawnego apelu ambasadora USA w Sztokholmie do władz Szwecji, by te zapobiegły budowie Gazociągu Bałtyckiego.
Według prezydenta Rosji Gazociąg Północny będzie korzystną inwestycją dla wszystkich jego uczestników. Prezydent wyraził też nadzieję, że realizacja inwestycji będzie odbywać się zgodnie z planem.

Prezydent Miedwiediew uczestniczący dziś w spotkaniu przed rosyjsko-niemieckimi konsultacjami rządowymi opowiedział się za poszerzeniem współpracy z Niemcami. Jego zdaniem dalszemu niemiecko-rosyjskiemu zbliżeniu "nikt nie może przeszkodzić" gdyż oba kraje robią wszystko "dla umocnienia wielostronnych więzi".

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

1

Komentarze

zwiń wszystkie wątki najnowsze najstarsze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się

Mołotow v. II

+2 / -2

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

LinnVv (gość)  •

Rosja wiąże się silniej z Niemcami, Stany jak zwykle kalkulują na własną korzyść, a Polska jest dy**na ze wszystkich stron.

odpowiedzi (0)

skomentuj