Menu Region

Szef PiS nie ma czasu na spotkania z wyborcami

Szef PiS nie ma czasu na spotkania z wyborcami

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Polska

Amelia Panuszko

3Komentarze Prześlij Drukuj
Wyborca, który chce odwiedzić biuro Jarosława Kaczyńskiego w Białogardzie, od pracowników sąsiedniego biura słyszy zazwyczaj: "Do toalety schodkami w dół".
Chociaż szef PiS otworzył swoje białogardzkie biuro w styczniu, dotychczas był tam tylko raz - właśnie wtedy, gdy je otwierał. Później nie miał czasu tam zajrzeć.

Wyborca, który chce odwiedzić biuro Jarosława Kaczyńskiego w Białogardzie, od uczynnych pracowników sąsiedniego biura słyszy zazwyczaj: "Do toalety schodkami w dół". Chociaż szef PiS otworzył swoje białogardzkie biuro w styczniu, dotychczas był tam tylko raz - właśnie wtedy, gdy je otwierał. Później nie miał czasu tam zajrzeć.
Sam Jarosław Kaczyński nie wie, czy w przyszłym roku zawita do Białogardu


Brak gospodarskiej ręki prezesa widać już zresztą na pierwszy rzut oka: do drzwi biura, ozdobionych wielkim plakatem PiS, prowadzi podłoga, z której ktoś powyrywał płytki. Przed wejściem wala się makulatura.

Pan Zdzisław (nazwisko do wiadomości redakcji) z Białogardu od dawna szturmuje biuro Jarosława Kaczyńskiego. Bez skutku, bo jest wciąż zamknięte. A w inny sposób z posłem też nie sposób się skontaktować. - Byłem tam ostatnio, drzwi były zamknięte na siedem spustów - mówi poirytowany.

- Próbowałem się dostać z drugiej strony, ale wtedy wychyliła się jakaś miła pani z innego biura i zapytała, czy ja do ubikacji. Bo jeśli tak, to schodkami na dół. Tydzień później wyborca znów postanowił zapolować na posła Jarosława Kaczyńskiego. Ale znowu było nieczynne.

W urzędzie gminy w Białogardzie dowiedzieliśmy się, że w biurze poselskim prezesa PiS dyżuruje pracownik, ale tylko we czwartki od 9 rano do południa. Ponieważ jednak pracownik nie ma telefonu, zadzwoniliśmy do sąsiedniego biura poselskiego Jarosława Kaczyńskiego - w Koszalinie.

- Niestety, to nie jest obecnie możliwe - usłyszeliśmy od Krzysztofa Nieckarza, jak się okazało - pracownika obu biur prezesa PiS, w odpowiedzi na pytanie, czy można się spotkać z Kaczyńskim.
A kiedy to będzie możliwe? - Obawiam się, że w tym roku nie to już nie. Prezes jest bardzo zajęty sytuacją w kraju - przekonywał Nieckarz.
1 »

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

3

Komentarze

zwiń wszystkie wątki najnowsze najstarsze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się

Wara od Pana Prezesa

+4 / -3

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

plasendorf (gość)  •

Pan Prezes zajmuje się mamą,karmi Alika,podpowiada bratu,głaszcze Szczypińską,wspiera Gosiewskiego,załatwia Rydzkowi,zabiera SBekom,pluje na PO,nie stoi tam gdzie ZOMO,ujawnia Wałęsę,obraża sie na TVN,jeździ quadem,itede.Kiedy ma więc zajrzec do biura jesli jescze w dodatku jak zapowiedział: JESZCZE BĘDZIE PREMIEREM....

odpowiedzi (0)

skomentuj

Pan Prezes jest usprawiedliwiony

+4 / -8

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

;-) (gość)  •

Przecież jest bardzo zajęty sytuacją w kraju!

odpowiedzi (0)

skomentuj

Tusk i J. Kaczyński

+4 / -5

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Rafał z Lublina (gość)  •

Kiedyś w programie -teraz my- sprawdzali obecność posłów w biurach poseslkich podczas dni dużuru.
Wtedy było pokazane że i Tusk i J. Kaczyński nie pokazują się w swoich biurach poselskich i olewają
swoich wyborców.

W gazecie Polska The Times - piszecie tylko o Kaczyńskim.

Zastanawiające!

odpowiedzi (0)

skomentuj