Menu Region

Pracownicy krakowskiej Geofizyki opuszczają Pakistan

Pracownicy krakowskiej Geofizyki opuszczają Pakistan

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Aktualności

IAR

Prześlij Drukuj
Pracownicy krakowskiej Geofizyki wrócą z Pakistanu - zapowiedział prezes firmy, Leopold Sułkowski. To reakcja na wczorajsze uprowadzenie polskiego inżyniera. Sułkowski dodał, że z uwagi na bezpieczeństwo, szczegóły związane z powrotem pracowników objęte będą tajemnicą.
Na razie wiadomo tylko, że kontrakt z pakistańską firmą został zerwany a pracownicy Geofizyki czekają na bezpieczny moment by wrócić do kraju. Leopold Sułkowski powiedział, że władze Geofizyki współpracują w tym zakresie Ministerstwem Spraw Zagranicznych.

Polski inżynier zajmujący się obsługą aparatury pomiarowej został porwany wczoraj rano około 200 km na południowy zachód od Islamabadu, gdzie Geofizyka prowadziła prace na zlecenie jednej z państwowych pakistańskich firm. Porywacze zabili trzech towarzyszących mu Pakistańczyków: kierowców i ochroniarza. Do porwania na razie nikt się nie przyznał, porywacze nie przedstawili swoich żądań, trwa akcja poszukiwania Polaka.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

 

Komentarze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się