Data dodania: 2012-01-22 12:41:48 ▪ Ostatnia aktualizacja: 2012-01-23 09:18:47
(© FOT. ROBERT KOWALSKI)
Nawet 30 tys. kibiców dziennie będzie mogło przyjąć warszawskie Lotnisko Chopina podczas mistrzostw Europy w piłce nożnej - poinformował dyrektor portu Michał Marzec. Specjalnie dla nich zostanie przygotowane lotnisko, więcej będzie stanowisk odprawy.
spokojny 23.01.12, 09:19:07
A ile przyjmie Gdańsk czy Poznań i co z kolejami i drogami? Jasne, po co autostrady, hotele i pociągi „na wysoki połysk” skoro „sensem wielkiej sportowej imprezy są emocje i zabawa”. Fakt, wystarczą dwa kamienie jako słupki od bramki, puszka zamiast piłki i już jest „zabawa” a i „emocji” nie brakuje. Tylko, że to jest dziecinada na podwórku a nie profesjonalna organizacja.
Oj będzie zabawa jak ten kibic z zachodu bądzie chciał sobie np. dojechać samochodem z Warszawy do Lwowa. Spojrzy na mapę, odległość nieduża, w parę godzin się dojedzie a tu nagle stoimy w korkach wiele godzin co emocje na pewno zagwarantuje. A ile będzie zabawy w pociągu, który wlecze się poniżej setki na godzinę, na mecz się już nie zdąży, emocje zapewnione.
A wokół pełny profesjonalizm obsługi, na każde pytanie cudzoziemca pełna zabawy i emocji odpowiedź „moja dont sprechen italiański jazyku”.
odpowiedzi (0)
Tak: 1
Nie: 0
Informacje: 22 201 41 01
Zamówienia z Warszawy bezpośrednio u dystrybutorów:
Ruch SA: 22 581-98-06/24
Kolporter SA: 22 355- 04- 71/73/74/77
GLM: 22 649-41-61 lub 22 649-40-80
e-wydania: www.prasa24.pl; www.e-gazety.pl, www.e-kiosk.pl
Polskapresse Sp. z o.o. Oddział Biuro Reklamy w Warszawie
Wiktor Pilarczyk tel. 022 201 41 00
ul. Domaniewska 41
02-672 Warszawa
tel. 22 201-41-00
fax 22 201-41-99
e-mail: reklama.warszawa@polskapresse.pl
Reklama
Reklama
Rozpoczynamy proces zmian w serwisie PolskaTimes.pl Już teraz odświeżyliśmy nieco wygląd strony głównej i menu, pojawiły się też funkcjonalności, które - mamy nadzieję - ułatwią Wam dotarcie do najważniejszych informacji i zachęcą do udziału w dyskusji. Kolejne zmiany już wkrótce. Czekamy na Wasze opinie i sugestie. »
Copyright © Polskapresse Sp. z o.o.
Realizacja serwisu: Gratka Technologie Sp. z o.o.
Polskapresse sp. z.o.o informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie PolskaTimes.pl podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.
Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.