Menu Region

Jacek Domeyko nowym dyrektorem Centrum Klinicznego?

Jacek Domeyko nowym dyrektorem Centrum Klinicznego?

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Prześlij Drukuj
Jacek Domeyko zostanie prawdopodobnie nowym dyrektorem Akademickiego Centrum Klinicznego w Gdańsku - dowiedziało się nieoficjalnie Radio Gdańsk.
Kilka tygodni temu jego kandydaturę zaakceptowała jednogłośnie komisja konkursowa przesłuchująca kandydatów na to stanowisko. Niespodziewanie jednak Jacek Domeyko otrzymał propozycję objęcia funkcji wiceministra zdrowia i zrezygnował z ubiegania się o stanowisko dyrektora ACK.

Według nieoficjalnych informacji Jacek Domeyko nie zostanie jednak wiceministrem zdrowia i wrócił do rozmów z władzami Akademii Medycznej w Gdańsku. Już w połowie przyszłego tygodnia miałby podpisać umowę o pracę z władzami uczelni.

Szpital Akademii Medycznej w Gdańsku szuka nowego dyrektora od kilku miesięcy. Placówka jest w bardzo trudnej sytuacji finansowej. Jej dług przekroczył 200 milionów złotych. Nowy dyrektor musi jak najszybciej opracować i wdrożyć plan naprawczy dla szpitala. Wiadomo, że konieczne będą zwolnienia. Przewiduje się, że z 3500 pracowników zwolnionych ma być prawie 1000.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

 

Komentarze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się