Menu Region

Tymochowicz ma zrobić z Laty prezesa PZPN

Tymochowicz ma zrobić z Laty prezesa PZPN

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Polska

Hubert Zdankiewicz

4Komentarze Prześlij Drukuj
Grzegorz Lato bardzo chce zostać szefem Polskiego Związku Piłki Nożnej. Ma mu w tym pomóc człowiek, który wykreował Leppera.
Grzegorz Lato bardzo chce zostać prezesem PZPN
Schudł kilkanaście kilogramów, bardziej niż kiedyś waży słowa. Odmawia rozmów o swoim programie mającym uzdrowić polską piłkę, choć do niedawna mówił o sobie z dumą, że jest betonem. Grzegorz Lato tak bardzo chce zostać szefem Polskiego Związku Piłki Nożnej, że postanowił nad sobą ostro popracować. Jak się dowiedzieliśmy, ma mu w tym pomóc Piotr Tymochowicz, znany specjalista od kształtowania wizerunku.

Słynny przed laty piłkarz bardzo poważnie traktuje swoją kandydaturę na szefa PZPN. Niegdyś chętnie prezentował w mediach swoje recepty na polską piłkę, dziś przezornie odmawia rozmów na temat programu. Zabiega natomiast o poparcie ludzi uważanych w piłkarskim środowisku za przeciwników dotychczasowych władz i układów, w których sam od dawna funkcjonuje. - Prowadzę kampanię w zachodnim stylu - oświadczył ostatnio.

Czy ta zmiana stylu to efekt współpracy z Tymochowiczem? Wszystko na to wskazuje, choć oczywiście obaj zainteresowani stanowczo zaprzeczają, by ją w ogóle podjęli.

- O panu Tymochowiczu wiem tylko, że pomagał Andrzejowi Lepperowi - zarzeka się Lato.
- Miałem kiedyś propozycję, ale nie od Laty, tylko od Michała Listkiewicza - twierdzi Tymochowicz.
Znany miłośnik futbolu, a do niedawna także kandydat na prezesa PZPN, europoseł Ryszard Czarnecki też słyszał o tym, że Lato korzysta z pomocy jakiegoś PR-owca. - Jeśli wybrał Tymochowicza, to tylko dobrze to o nim świadczy - mówi Czarnecki.

Sam Tymochowicz nie chce mówić o tym, co poprawiłby w wizerunku kandydata Laty. - Zwykle zmiany wymaga niemal każdy element, zaczynając od sposobu, w jaki ktoś mówi, chodzi, patrzy czy gestykuluje.

Współpraca z człowiekiem, który pomógł zostać wicepremierem Andrzejowi Lepperowi, może okazać się kluczowa, bo Lato nie jest faworytem w walce ze Zdzisławem Kręciną i Zbigniewem Bońkiem. - Żaden z kandydatów nie ma dostatecznie wyrazistego wizerunku. Myślę, że Lato mógłby zyskać, gdyby zdecydowanie wystąpił przeciwko Listkiewiczowi - konkluduje Tymochowicz.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

1

Komentarze

zwiń wszystkie wątki najnowsze najstarsze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się

Lato przewodniczącym

+12 / -9

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Jacek zarazek (gość)  •

Skutek wykreowania Laty na szefa PZPN będzie jeszcze bardziej opłakany niż w przypadku Leppera, ponieważ w końcu Lepper jest mimo wszystko bardziej inteligentny od Laty. Gdy Lato zostanie szefem PZPN, to będzie katastrofa.

odpowiedzi (0)

skomentuj