Menu Region

Bezmyślna zabawa mieszkanki Lublina

Bezmyślna zabawa mieszkanki Lublina

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Aktualności

IAR

Prześlij Drukuj
Mieszkanka Lublina przez cały wieczór skutecznie blokowała telefony alarmowe straży pożarnej i pogotowia ratunkowego. Niemal dwieście razy łączyła się z numerami alarmowymi. Teraz poniesie odpowiedzialność przed sądem.
W niedzielę późnym wieczorem dyżurny policji w Lublinie otrzymał informację z Państwowej Straży Pożarnej o "głuchych telefonach", które blokują ich numer alarmowy 998. Podobną informację przekazał również dyspozytor lubelskiego Centrum Pogotowia Ratunkowego.

Policjanci ustalili numer telefonu, z którego dzwoniono. Osobą, która zabawiała się w ten sposób okazała się 18-letnia Kinga A. z Lublina. Kobieta została przesłuchana w charakterze sprawcy wykroczenia. Oświadczyła, że zrobiła to będąc pod wpływem alkoholu. Grozi jej grzywna w wysokości 1500 zł.

Policja sprawdza również, czy takie zachowanie nie doprowadziło do narażenia innej osoby na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

 

Komentarze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się