Menu Region

George Michael do fanów: Przepraszam, znów nawaliłem

George Michael do fanów: Przepraszam, znów nawaliłem

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Polska

Kaya Burgess "The Times"

1Komentarz Prześlij Drukuj
George Michael ponownie wystawił na ciężką próbę cierpliwość wielbicieli jego talentu. W ubiegły piątek asystent piosenkarza zaniepokojony jego dziwnym zachowaniem zawiadomił policję. Po południu 45-letni George Michael został zatrzymany w toalecie publicznej nieopodal położonego w północno-wschodnim Londynie parku Hampstead Heath. Powód?
Posiadanie narkotyków klasy A. Prawdopodobnie chodzi o kokainę.

W niedzielę wieczorem George Michael wydał oświadczenie. "Pragnę przeprosić wszystkich moich fanów za to, że znowu nawaliłem. Obiecuję poprawę. Chcę też powiedzieć przepraszam wszystkim, których po prostu już nudzę swoim postępowaniem".

W trakcie dotychczasowej kariery artysta sprzedał na całym świecie ponad 100 mln albumów. Nigdy nie ukrywał, iż używa narkotyków. Choćby takich, jak marihuana. - Jestem szczęśliwym człowiekiem. Stać mnie na trawkę. Nie widzę w tym problemu - oświadczył w jednym z wywiadów.

W niedzielę na forach internetowych brytyjscy fani wyrażali swoją konsternację i zaniepokojenie kolejną kolizją z prawem ich idola. - Mam już po dziurki w nosie wydawania przez niego naszej ciężko zarobionej kasy na dragi - pisze jeden z nich. - Dla mnie to cholernie smutne, że zachowanie George'a zdradza takie same oznaki głupoty, co postępowanie Pete Doherty'ego - zauważa inny.

Głos zabiera również fanka Michaela z Ameryki. - Wkurza mnie i niepokoi ta historia. Ludzie biorą dragi i piją alkohol, by zaspokoić niespełnione potrzeby. A naprawdę ciężko zakumać, czego brakuje naszemu drogiemu Georgeowi. Podczas trasy koncertowej w Stanach wyglądał na człowieka spełnionego i szczęśliwego.

W ubiegłym miesiącu Michael skończył swoje wielkie światowe tournee. Po powrocie do domu oświadczył, iż teraz pragnie prowadzić "spokojne życie".
- Ten facet zupełnie nie kuma, co z sobą robić. Trasa się skończyła. Skąd ma teraz brać takich gostków jak my, fanów, którzy obecnością na koncertach pomagają mu wypełnić dręczącą go pustkę.

Uczestnicy forum wyrażają zdziwienie, że Michael - mimo poprzednich wpadek - otrzymał teraz tylko pouczenie. Posiadanie narkotyków klasy A, do których zaliczany jest crack jest zagrożone więzieniem do lat siedmiu, grzywną o nieograniczonej wysokości, albo obiema tymi karami łącznie.

Rzecznik Ministerstwa Spraw Wewnętrznych oświadczył w niedzielę, iż policja bierze pod rozwagę "kontekst i okoliczności zdarzenia", a przepisy dotyczące posiadania narkotyków trzeba stosować w "sposób elastyczny". Nie tylko, by karać za ich używanie, ale i pomagać osobom uzależnionym.

"19 września br. nieopodal Hampstead Heath w związku z podejrzeniem o posiadanie narkotyków aresztowano 45-letniego mężczyznę. Przewieziono go do komisariatu w północnym Londynie. Po przesłuchaniu zatrzymanego pouczono, iż posiadanie narkotyków klasy A i C jest nielegalne, a następnie zwolniono. Policja nie przewiduje podjęcia żadnych dodatkowych kroków w tej sprawie" - czytamy w oświadczeniu Scotland Yardu.

Tłum. Z. Mach

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

1

Komentarze

zwiń wszystkie wątki najnowsze najstarsze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się

Kumanie.

0 / -3

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

kim-lan (gość)  •

Ciężko zakumać czego brakuje drogiemu Georgowi...O tym czy człowiek będzie szczęśliwy czy nie-rozstrzyga jakość relacji z innymi!A mówiąc po prostu:czy kocha kogoś i czy jest kochany.Kto nie wierzy niech szuka szcześcia gdzie może i zobaczymy czy znajdzie?

odpowiedzi (0)

skomentuj