Menu Region

Powoli umiera portal Ujazdowskiego i Rokity

Powoli umiera portal Ujazdowskiego i Rokity

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Polska

Magdalena Kozioł

3Komentarze Prześlij Drukuj
Rokicie, Ujazdowskiemu i Dutkiewiczowi znudziło się już blogowanie w internecie.
Trzej politycy dawno już przestali udzielać się w portalu Polska XXI, o którym mówiło się, że będzie zalążkiem nowej partii politycznej. Wróżono jej nawet, że może stać się konkurentką dla Platformy Obywatelskiej.

Blog Dutkiewicza zamarł z końcem lipca. Ujazdowski ostatni raz swój komentarz opublikował na początku września. Na stronie nie pojawiają się już także nowe teksty Jana Rokity. On ostatni raz zaistniał tu 15 czerwca.

Ideą, która przyświecała politykom, było wznowienie debaty publicznej.

Miała ona, jak mówił Kazimierz Michał Ujazdowski, zaowocować powstaniem projektów programowych będących podstawą prawdziwie ambitnej polityki.

Jednak związane z portalem Stowarzyszenie Dolny Śląsk XXI, które z impetem i z wielką pompą zaczęło działać w styczniu tego roku, do dziś nie ma nawet ustalonych swoich postulatów.

Ponoć ciągle trwa nad nimi intensywna praca, która zakończyć się ma do 18 października. To wtedy, jak się dowiedzieliśmy, ma nastąpić nowe otwarcie i zjazd organizacji. Tylko czy nie będzie to kolejny falstart?

1 »

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

3

Komentarze

zwiń wszystkie wątki najnowsze najstarsze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się

przyszłośc rgionu

+35 / -20

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Mark21 (gość)  •

Pochodzę z Wałbrzycha i w moim mieście widać negatywne skutki przejadania pieniędzy na rekultywację terenów górniczych. Podobnie będzie z bogatym teraz Lubinem i okolicami, żyjącymi z KGHM. Dolny Śląsk XXI ma świetny pomysł na rozwiązanie tego problemu i dziwi mnie, dlaczego redakcja traktuje to jako problem salonowy. Sądzę, że dziennikarze myślą inaczej niż politycy, czyli nie z perspektywy 4 lat. Pozdrawiam!

odpowiedzi (0)

skomentuj

Dla mnie portal jest ciekawy

+28 / -27

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Kamil (gość)  •

Często tam zaglądam, bo są artykuły ciekawych ludzi. Faktycznie nie znajdzie się na portalu pyskatych ludzi, co może sprawiać, że miłośnicy taniej sensacji nie będą zadowoleni. Ale merytorycznie na 5+.

odpowiedzi (0)

skomentuj

Stowarzyszenie umiera

+32 / -24

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Katarzyna.4 (gość)  •

Zabawne jest czytać jak dziennikarze się dziwią czemuś co od początku było oczywiste. Z prostej układanki że mamy kilku polityków znanych głównie z tego że są solistami nie będzie partii. Ktoś na tych ludzi musi pracować a jakoś trudno mi sobie wyobrazić chętnych tyrających dla Rokity.

odpowiedzi (0)

skomentuj