Data dodania: 2011-10-10 14:12:47 ▪ Ostatnia aktualizacja: 2011-10-11 11:33:49
(© Polsapresse/Archiwum)
Stało się! Agnieszka Radwańska wygrała w dwie godziny jakiś milion dolarów na korcie. Od razu się ucieszyłem - przy naszych podatkach ona utrzyma ze dwa przedszkola na pewno. Ale... przy naszych podatkach ciekawe, kiedy panna Radwańska przemelduje się do Monte Carlo... Niech będzie to taki jej sprawdzian, ekonomiczny, no a na razie gratulacje.
Onomatopeja (gość), 14.10.11, 00:07:26
Szanowny Panie redaktorze. Tak się składa, iż zapamiętałem lekcje jakie dawał kiedyś na wizji młodej Agnieszce jej ojciec. Jeśli się chciało "wyhodować" gwiazdę, to teraz 700 tys.$ za mistrzostwa w RPC muszą być słone... bo przecież, nie ukrywajmy, Agnieszka według WTA nie jest w czołówce.
Natomiast, podkreślam, natomiast co do tego jednego chłopaka, który ma wygrać mecz w przyszłym EURO 2012 to powiem Panu jak to się dzieje w praktyce. Mieszkam w małym miasteczku niedaleko Sokółki i na codzień obserwuję przepiękne treningi chłopaków "w nogę" na tzw. Orlikach. Mój kuzyn, na przykładach najlepiej opowiadać, jest też takim zapaleńcem, być może w EURO 2022 będzie takim, Pan by Powiedział Bońkiem, ja bym powiedział Boguszem, czy Chańkiem.
odpowiedzi (0)
skomentujpolo (gość), 11.10.11, 00:56:03
nie bedzie sukcesu pilkarzy, gdyz pzpn wpierw musi ukrecic lody dla siebie i towarzyszy, a repra bedzie zawsze w tyle. Polska w budowie, wiec nie bedzie ktoredy przejechac na meczyki, koleje nie dowioza kibicow, lotniska pekna w szwach. Jak porownac sukces jednej kobiety, ktora cale zycie ciezko pracuje na sukces sportowy, z banda nierobow pzpnu spijajacych smietanke czyjejs pracy? Mogl bym sie zalozyc o buteleczke koniaczku, ze pan redaktor bredzi o przyszlosci.
odpowiedzi (0)
skomentujInformacje: 22 201 41 01
Zamówienia z Warszawy bezpośrednio u dystrybutorów:
Ruch SA: 22 581-98-06/24
Kolporter SA: 22 355- 04- 71/73/74/77
GLM: 22 649-41-61 lub 22 649-40-80
e-wydania: www.prasa24.pl; www.e-gazety.pl, www.e-kiosk.pl
Polskapresse Sp. z o.o. Oddział Biuro Reklamy w Warszawie
Wiktor Pilarczyk tel. 022 201 41 00
ul. Domaniewska 41
02-672 Warszawa
tel. 22 201-41-00
fax 22 201-41-99
e-mail: reklama.warszawa@polskapresse.pl
Reklama
- Nie chcę teraz czuć atmosfery Euro. Chcę ją poczuć dopiero wtedy, kiedy wyjdę na pierwszy mecz z Grecją i wysłucham Mazurka Dąbrowskiego - powiedział nam Wojciech Szczęsny po wtorkowym meczu reprezentacji Polski z Łotwą. Z Lienz pisze nasz korespondent - Paweł Kucharski. »
Reklama
Rozpoczynamy proces zmian w serwisie PolskaTimes.pl Już teraz odświeżyliśmy nieco wygląd strony głównej i menu, pojawiły się też funkcjonalności, które - mamy nadzieję - ułatwią Wam dotarcie do najważniejszych informacji i zachęcą do udziału w dyskusji. Kolejne zmiany już wkrótce. Czekamy na Wasze opinie i sugestie. »
Copyright © Polskapresse Sp. z o.o.
Realizacja serwisu: Gratka Technologie Sp. z o.o.
Polskapresse sp. z.o.o informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie PolskaTimes.pl podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.
Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.