Menu Region

"Polska" już w Lublinie

"Polska" już w Lublinie

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Polska

Artur Grabarczyk

1Komentarz Prześlij Drukuj
Wydawca dziennika "Polska The Times" jest od wczoraj właścicielem kolejnej gazety regionalnej.
Nowym nabytkiem Polskapresse została spółka Kurier Lubelski, a co za tym idzie - dziennik "Polska Kurier Lubelski". Gazeta ta od roku należała już do projektu "Polska".

Wydawca "Polski" z nową inwestycją wiąże duże oczekiwania. - Zakup "Polski Kuriera Lubelskiego" to ważny krok dla rozwoju Polskapresse, a przede wszystkim dla projektu "Polska", w którym "Polska Kurier Lubelski" uczestniczy od momentu startu - mówi prezes zarządu Polskapresse Dorota Stanek.

Na przejęciu "Kuriera Lubelskiego" skorzystają tak czytelnicy gazety, jak i ludzie kupujący "Polskę" w innych regionach.

- Na mapie Polski pojawiło się kolejne miejsce, gdzie dziennik "Polska" będzie miał bardzo silną pozycję - mówi Paweł Fąfara, redaktor naczelny "Polski". - Dzięki temu czytelnicy w Lublinie będą otrzymywać ciekawszą gazetę, a "Polska" w innych regionach wzbogaci się o najświeższy serwis najważniejszych informacji z Lublina i Lubelszczyzny.

Ten model synergii doskonale się sprawdza i pozwala nam systematycznie zwiększać udział w rynku opiniotwórczych dzienników.

"Polska Kurier Lubelski" ukazuje się dziś w średnim nakładzie prawie 16 tys. egzemplarzy. Najnowszą gazetę Polskapresse będzie teraz wydawać nowa spółka. Jej prezesem został Aureliusz Mikos, który jest jednocześnie szefem Polskapresse Oddział Tygodniki.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

1

Komentarze

zwiń wszystkie wątki najnowsze najstarsze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się

"Rząd złupi nas podwójnie"

+13 / -11

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

podaj dalej (gość)  •

" Nowe pomysły, niższe emerytury" wpisz do wyszukiwarki i miłej lektury

odpowiedzi (0)

skomentuj