Menu Region

Kłopotek przeprosił Piterę

Kłopotek przeprosił Piterę

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Aktualności

IAR

Prześlij Drukuj
Eugeniusz Kłopotek przeprosił minister Julię Piterę za ostre i przykre słowa wypowiedziane pod jej adresem. Jak tłumaczył, wypowiedział je w ferworze "wymiany ciosów".
Jednocześnie poseł PSL oczekuje, że minister do walki z korupcją przeprosi go z trybuny sejmowej za publiczne pomówienie.

Jak zapewnił poseł Kłopotek, wczoraj tekst przeprosin został wysłany do minister Pitery: Parlametarzysta w piśmie szczegółowo przedstawia kalendarium zdarzeń związanych ze sprawą jego interwencji, dotyczącej drogi, łączącej stację benzynową w podbydgoskiej Zielonce z planowaną drogą ekspresową S5.


List Kłopotka do minister Pitery dotarł nie tylko do bezpośredniej adresatki. Otrzymali go również - z prośbą o podjęcie działań, które spowodują, że Julia Pitera zaprzestanie praktyk niegodnych posła i ministra - premier Donald Tusk, marszałek sejmu Bronisław Komorowski i przewodniczący Klubu Parlamentarnego PO Zbigniew Chlebowski.

List dotarł także do prezesa PSL Waldemara Pawlaka oraz przewodniczącego Klubu Parlamentarnego tej partii Stanisława Żelichowskiego.

Oni z kolei mają na najbliższym spotkaniu koalicyjnym poruszyć temat działalności i praktyk stosowanych przez minister Piterę.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

 

Komentarze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się