Menu Region

Spróbuj sił w modzie

Spróbuj sił w modzie

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Polska

Marta Piwońska

Prześlij Drukuj
British Council i ambasada brytyjska zapraszają osoby w wieku 25-30 lat zajmujące się biznesowo modą do udziału w konkursie International Young Fashion Entrepreneur (IYFE).
Przedsiębiorczość - a nie talent artystyczny - będzie decydującym kryterium nagradzania. Zgłoszenia można składać do 5 października na stronie www.british-council.org/poland-iyfe.

Zwycięzca międzynarodowego finału oprócz honorowego tytułu International Young Fashion Entrepreneur of the Year 2009 otrzyma nagrodę finansową (o przybliżonej wartości 7,5 tys. funtów) na realizację projektu we współpracy z British Council.

Finaliści z Polski i innych krajów wezmą udział w międzynarodowych warsztatach w Wielkiej Brytanii. Będą mogli wymienić doświadczenia oraz nawiązać kontakty z czołowymi przedstawicielami brytyjskiej branży mody. Dodatkową atrakcją będzie udział w London Fashion Week (link to www.londonfashionweek.co.uk) oraz w warsztatach prowadzonych przez sir Paula Smitha (www.paulsmith.co.uk).

W ubiegłorocznej polskiej edycji konkursu zwyciężyła Monika Drożyńska, właścicielka sklepu Punkt.
Konkurs odbywa się w ramach programu IYCE (International Young Creative Entrepreneur Awards), jedynej w swoim rodzaju inicjatywie British Council, mającej na celu nagradzanie przedsiębiorczości w różnych sektorach przemysłu twórczego.

Do konkursu mogą zgłaszać się osoby m.in. biegle władające językiem angielskim. Zwycięzcy wyjadą w lutym 2009 r. do Wielkiej Brytanii.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

 

Komentarze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się