Polska - Austria: Karny dla Austriaków i remis

Na stadionie Ernsta Happela w Wiedniu reprezentacja Polski zremisowała z Austrią 1:1. Bramkę dla Polski w 30 minucie strzelił Roger Guerreiro. Wyrównał w doliczonym czasie gry Ivica Vastić.
W składzie reprezentacji Polski zagrali: w bramce Artur Boruc; w obronie Marcin Wasilewski, Michał Żewłakow, Jacek Bąk i Mariusz Jop zmieniony w drugiej połowie przez Pawła Golańskiego.

W drugiej linii wystąpili: Dariusz Dudka, Mariusz Lewandowski, Roger Guerreiro zmieniony przez Rafała Murawskiego i Jacek Krzynówek. Trener Leo Beenhakker w ataku wystawił Euzebiusza Smolarka i Marka Saganowskiego, którego zastąpił Wojciech Łobodziński.

Spotkanie poprowadził sędzia Howard Webb z Anglii. Mecz obejrzało 53 tysiące widzów.