Menu Region

Paweł Zarzeczny: Krótko i na temat

Paweł Zarzeczny: Krótko i na temat

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Polska

Dziennikarz działu sport

Prześlij Drukuj
Ledwo napisałem, że Boniek idzie rządzić do PZPN, a tu lawina. "Fakty" pytają, czy to dobry pomysł? Ja na to, że poroniony! I że to chwyt Listkiewicza. Żeby użyć Zbyszka jako zderzaka z rządem.
Pokazać, że związek się odmładza (a ten Zbych już ponad pięć dych na karku, ale młodość!), unowocześnia itp., itd. Obaj to moi koledzy. Jeden od lat, drugi z łamów.

Obaj mają zalety niezwykłe, ale i wady. Co ich teraz łączy? Coś, co w POLITYCE uważane jest za najważniejsze: INTERES. Czyli zdobycie i utrzymanie władzy. Tu mamy przykład klarowny. Obaj mają interes - jeden władzę utrzymać, drugi zdobyć! Dlaczego inicjatywę Bońka uważam za poronioną?

Nominacje otrzymuje się w PZPN w procedurze wyborczej, a Bońka nikt nie lubi! A po wtóre Zbyszek znany jest z pięknych i rozsądnych haseł, których nie potrafi wcielać w czyn - czyżby dlatego, że z Rzymu może skutecznie rządzić tylko papież? Ale nie, do Bońka mam żal, bo kiedy kupował Widzew, miał z niego zrobić potęgę.

Tymczasem nie dostrzegł korupcji pod własnym nosem!!! I o mało klub nie spadł do III ligi. Brr, chcemy powtórki? Boniek oczywiście znów ma hasła. "Rządy menedżerów". Sorry, szef TVN zatrudnił już menedżerów w Legii i od dwóch lat nie potrafią rozwiązać żadnej kwestii poza pobieraniem kasy.

U Bońka podoba mi się jedno: patrzenie w przód. Choćby zrobienie Euro 2012 bez Ukrainy, na sześciu polskich stadionach.

Mądre, ale niepoprawne politycznie! "Rudy" ma to co i ja. W jednych sprawach działa za wolno, w innych za szybko. Rzadko - w sam raz. Wniosek najważniejszy. Polskiej piłce obojętne jest, czy będzie rządził nią Boniek, czy nie. Polskiej piłce, jak sama nazwa wskazuje, potrzebni są dobrzy piłkarze.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

 

Komentarze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się