Menu Region

Dzisiaj rozpoczyna się Londyński Tydzień Mody

Dzisiaj rozpoczyna się Londyński Tydzień Mody

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Aktualności

IAR

Prześlij Drukuj
Londyński Tydzień Mody to wielka prezentacja wiosenno-letnich kolekcji brytyjskich projektantów. Do stolicy Wielkiej Brytanii przyjechało wyjątkowo wielu przedstawicieli sieci sklepów odzieżowych ze Stanów Zjednoczonych, a także nowych rynków, takich jak Indie i Chiny.
Tegoroczny Londyński Tydzień Mody będzie rewią, jakiej nie widziano od lat. Swoje kreacje i modelki zaprezentują na wybiegu 52 domy mody. Ponadto 200 projektantów będzie miało indywidualne wystawy statyczne.

Program przewiduje 40 wieczornych przyjęć, czyli o 10 więcej niż w ubiegłym roku. Najbardziej szykowne odbędzie się jutro na Downing Street, gdzie żona premiera, po raz pierwszy od kilkudziesięciu lat, podejmie najznakomitsze osobistości ze świata mody.

Organizatorzy tygodnia zapowiadają, że przyćmi on podobne imprezy w Nowym Jorku i Paryżu oraz udowodni, że Londyn jest stolicą mody, zwłaszcza młodzieżowej. Oczekuje się też, że mimo światowego kryzysu, londyńska impreza przyniesie większe dochody niż 100 milionów funtów uzyskane w ubiegłym roku.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

 

Komentarze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się