Menu Region

Czy cenzurować internet?

Czy cenzurować internet?

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Polska
1Komentarz Prześlij Drukuj
Usunięto nazistowskie filmy z YouTube. Co z komunistycznymi?
"Stalin, ostatni bohater" czy "Stalin królem" - takie filmy można obejrzeć na YouTube. Kontynuujemy dyskusję o tym, czy internet powinien mieć jakieś ustalone granice.

Internet to ważne historyczne archiwum
Bardzo dobrze, że audiowizualne źródła historyczne są dostępne w internecie. Próby ich cenzurowania to dopiero kryptonazizm. Problemem jest to, że instytucje historyczne nie produkują i nie umieszczają w internecie filmów i tekstów o historii.
(Jan Bodakowski)

Granica prawdy
Jedyna granica, to granica prawdy. Wszelkie fałszywe treści z YouTube czy Wikipedii powinny być usuwane. Każda propaganda to kłamstwo! (Kleks199)

A Ty co sądzisz?

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

1

Komentarze

zwiń wszystkie wątki najnowsze najstarsze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się

Nie dotykajmy, żeby nie zepsuć

+28 / -21

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Ryszard Kruk (gość)  •

Internet to ostatni bastion wolności słowa. jeżeli zgodzimy się, że należy wybierać, które treści mogą być opublikowane, a które nie, to w zależności od opcji politycznej, która będzie akurat przy żłobie będzimiemy mieli inne dozwolone treści. Więc chyba lepiej jest pozwolić, by publikowano treści wątpliwe.

odpowiedzi (0)

skomentuj