Menu Region

Wojciechowski nie odrzuca pomocy Listkiewicza i Leo

Wojciechowski nie odrzuca pomocy Listkiewicza i Leo

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Polska

Jacek Kmiecik

Prześlij Drukuj
Piątek, 5 września. Godziny przedpołudniowe. Siedziba JW Construction przy ulicy Radzymińskiej.
Prezes PZPN Michał Listkiewicz odwiedza właściciela znanej firmy budowlanej i jednocześnie pryncypała Polonii Warszawa - Józefa Wojciechowskiego.

Co sprowadza szefa związku do JW Construction? Czyżby chęć zakupu kolejnego mieszkania w Warszawie po promocyjnych cenach, bo przecież nie kto inny tylko sam boss może udzielić dużego upustu? Czy też może powód odwiedzin jest zupełnie inny - choćby zadeklarowanie pomocy swemu ulubionemu klubowi w walce o najwyższe cele?


- Prezes Wojciechowski, odkąd wziął na Konwiktorskiej sprawy w swoje ręce, postanowił stworzyć z Polonii czołowy klub w Polsce grający rokrocznie w europejskich pucharach - ujawnia Grzegorz Wędzyński, były piłkarz, dziś menedżer, kóremu szef JW Constuction złożył konkretną propozycję współpracy.

Skoro więc Wojciechowski chce bić się o Ligę Mistrzów, to zrozumiałe, że do pomocy potrzebny mu jest ktoś wpływowy, cieszący się wielkimi koneksjami w europejskiej piłce działacz, choćby członek Komisji Pucharów UEFA, którym właśnie jest Listkiewicz.

- Nigdy nie kryłem polonijnych korzeni, ale jako prezes PZPN mogę wspierać klub jedynie duchowo. Jednak gdy będę miał więcej wolnego czasu, kiedy przestanę szefować związkowi, może bardziej zaangażuję się w sprawy Polonii - deklaruje Listkiewicz.

1 3 »

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

 

Komentarze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się